5 Haziran 2020 Cuma

ABDULLAH POLAT KABRİ BAŞINDA ANILDI

Akdeniz Derneği Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri ile beraber, dernek kurucularından Abdullah POLAT’ın vefatının yıldönümünde kabrine ziyarette bulundu.

 

Abdullah POLAT’ı Anma ve İftar Programına Akdeniz Derneği Üyeleri, Ortaöğretim Öğrencileri ve Adana Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu katıldı.

 

Program Koordinatörü Murat Utma gençlere kabir başında, yaşadığımız hayatın bir gün mutlaka son bulacağını hatırlatıp, sanallıklardan kurtulup hakikate sarılmanın önemine işaret etti. "hayatımızı güzel işlerle doldurup bir buket çiçek gibi tarihe bırakacak bilinçle yaşamayı istemeliyiz" dedi.  

 

Utma "Abdullah POLAT, böyle bir hayatın peşindeydi. Okumaları, konuşmaları, yaptığı işlerle geçtiği yerlerden izler bıraktı. Biz yolumuzu aydınlatan, böylesi çalışmaların gerçekleştirilmesinde, ve üzerimizde emeği olan Abdullah POLAT Ağabeyimize karşı vefa duygumuzu bir nebze göstermek için buradayız. Hayat hızlıca akıp gitmektedir. Peygamber Efendimiz s.a.v. buyurduğu gibi ağız tadımızı bozsa da biz ölümü hep hatırlayacağız ve şu an da toplumumuzdan uzaklaşan vefa değerimizi yeniden hayatın içinde yaşatacağız" dedi.  

 

Akabinde dernek merkezindeki iftar programına geçildi. Burada Abdullah POLAT’ın yaşamını içeren bir sunum gerçekleştirildi. Program akşam namazı ve çay ikramının ardından sonra erdi.

 

Bağışlarınız İçin;
Bağışlarınız İçin;
Bağışlarınız İçin;
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı